Opis firmy, obszary działania

Kategoria: O nas
Data dodania: 2023-12-02

INTERMEN Piotr Kaczmarczyk

 

Od 2018 roku szkolimy, audytujemy i doradzamy podmiotom i pracownikom Ochrony Zdrowia. Naszym priorytetem jest poprawa skuteczności, bezpieczeństwa i efektywności ekonomicznej procesu leczenia i opieki nad pacjentami. Nasi specjaliści to doświadczeni praktycy, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i kompetencjami.

 

Szkolenia i edukacja

Edukujemy kadrę menadżerską, lekarzy, personel pielęgniarski, farmaceutów, techników farmaceutycznych, ratowników medycznych, dietetyków, fizjoterapeutów, opiekunów medycznych, a także wszystkich, którzy potrzebują wiedzy i umiejętności praktycznych. Szkolimy i wykładamy dla personelu szpitali, przychodni, samorządów zawodów medycznych, firm farmaceutycznych, a także uczelni wyższych i towarzystw naukowych.

 

Audyty i doradztwo

W oparciu o program autorski, przeprowadzamy kompleksową analizę i optymalizację w obszarach: jakości i zdarzeń niepożądanych, gospodarki i logistyki lekowej, leczenia żywieniowego i prehabilitacji. Nasze działania obejmują analizę wewnętrznych procedur, szczegółowe audyty lokalne oraz opracowanie rekomendacji zawierających propozycje działań naprawczych. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby, opracowując strategię zawierającą sprawdzone i skuteczne rozwiązania.

 

Materiały informacyjne i edukacyjne

W odpowiedzi na potrzeby naszych partnerów tworzymy różnorodne specjalistyczne treści informacyjne, edukacyjne i reklamowe. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi doniesieniami ze źródeł specjalistycznych, jednocześnie monitorując potrzeby i oczekiwania odbiorców naszych materiałów. Szpitalom oferujemy system oznaczeń, etykiet i naklejek, zwiększających bezpieczeństwo pracy z lekami oraz pacjentami wymagającymi szczególnej uwagi.

 

mdi-arrow-left Powrót
Zobacz również:
2024-01-07 17:03:41
Kontakt INTERMEN Piotr Kaczmarczyk ul. Żółkiewiskiego 22 43-100 Tychy SocialMedia: Profil na Facebook Profil na LinkedIn Kanał na YouTube telefon: 502 519 784...
Więcej mdi-menu-right
Więcej artykułów mdi-menu-right